Gothic 3


Ogniste Puchary

Działy gier » Gothic 3 » Poradniki
Autor: Arezius
Utworzono: 03.02.2007
Aktualizacja: 17.11.2008

Więc chcesz dowiedzieć się czegoś o Ognistych Pucharach - starzec wyszedł z mroku - nic nie mów lecz usiądź i słuchaj - zaczął swoją opowieść... - Puchary Ogniste to przedmioty pożądania każdego człowieka, mogą dać ci sławę, bogactwo, wieczną chwałę i satysfakcję. 12 kielichów zostało rozrzuconych po świecie dawno temu. Na tego kto je znajdzie spłynie łaska Innosa - starzec umilkł - ale ty pewnie chcesz konkretów? - zapytał - słuchaj więc dalej.

Jeden puchar w Cape Dun ukryty, w posiadaniu orkowego kwatermistrza Urkrassa, odnalazł się niedawno. Aby go zdobyć wystarczy obejść magazyn dookoła i skradać się przez tylne drzwi.

Drugi puchar u Rakusa, niedaleko Okary się kryje, ma go jeden z pradawnych - magów ognia. Po wyprowadzeniu go z jaskini otrzymasz puchar. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż czyhają na niego nieumarli.

Trzeci w Monterze się znajduje, niewolnik Bengred posiada go. Aby zdobyć puchar, należy powiedzieć nadzorcy, że Bengred zostaje przeniesiony na farmę.

Vengard - stolica ludzi, dawno w niej byłem, miasto otoczone przez barierę i te orkowe psy - starzec splunął - łatwo tam nie wejdziesz, potrzebny kamień teleportacyjny. Jak już go zdobędziesz, to przenieś się do świątyni, zagadnie do ciebie Markus, całkiem miły paladyn, pamiętam jak był dzieckiem - staruszek chrząknął - no nieważne. Powinien cię zaprowadzić do króla, wcześniej dostaniesz puchar.

Który to już? - starzec podrapał się po głowie - piąty, już wiem! Teraz Geldern, gdy zawędrujesz aż do areny, wejdź w ciemny szyb kopalni złota i tam znajdziesz puchar, o ile nikt go nie ukradł.

Czas na puchar z Silden, nie będzie to bezpieczne - ukryty jest w chacie orkowego nadzorcy Zapoteka. Kombinuj, na pewno się uda.

W Nemorze spotkamy kolejnego z magów ognia - Treslotta. Gdy dostarczysz mu odpowiednie rośliny, wyda ci puchar.

Mora Sul to miasto na pustyni. Jest tam naprawdę niebezpiecznie! Spotkaj się z handlarzem Masilem, wykonaj jego zadania, odbierz puchar i uciekaj po następny.

Niedaleko Mora Sul znajdziemy niewolnika Yussufa - starzec znowu zakaszlał - zabije mnie to kiedyś - mruknął i wrócił do opowiadania - Yussuf przyjaźni się z pewnym paladynem - Cruzem, jego też, swoją drogą, znałem - wrócił do opowieści - Cruz to bardzo odważny człowiek, z tego co wiem, stracił puchar podczas walki z pełzaczami. Puchar został połknięty przez umierającego pełzacza.

W Trelis spotkamy paladyna Konrada. Tym razem obejdzie się bez niepotrzebnego gadania. Paladyn bardzo chętnie wyda ci puchar.

Pomiędzy Trelis a Bregą również znajduje się puchar. Jednak uważaj, upadli paladyni to trudni przeciwnicy, zwłaszcza gdy mają pod rozkazami całą gromadę bandytów...

A potem wróć na północ do Klasztoru, gdzie znajdziesz Miltena. On da ci ostatni puchar i wtedy - starzec rozkaszlał się na dobre, zrozumiałeś, iż nic już z niego nie wyciągniesz.

Komentarze

Ten artykuł skomentowano 60 razy.
Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.

« Starsze · 1 · 2 · (3) ·

bezimienny007
 

Wędrowiec
Temat: P. Zdzisiu a zabrales berlo...
Dodany: 24.07.2010 o 17:52  

P. Zdzisiu a zabrales berlo od krola w vengradzie?

typek
 

Wędrowiec
Temat: Tak naprawde to można mieć ...
Dodany: 08.10.2010 o 23:43  

Tak naprawde to można mieć dużo więcej ognistych pucharów. Ja miałem 19 ale możliwe ze mozna jeszcze ze dwa więcej. Jak???
Kolejne bugi. Twórcy nie pomyśleli ze zanim ktoś nam wręczy puchar my możemy sami go sobie zabrać. Na przykład lejemy miltena gdy jest w Ardei, zabieramy puchar i drugi odbieramy w klasztorze albo bijemy rakusa a po wykonaniu misji dostajemy kolejny puchar.Podobnie można z bengredem, markusem, treslottem,masilem i konradem. POZDRO :D

ciachu
 

Wędrowiec
Temat: tak naprawdę mozna mieć row...
Dodany: 07.05.2011 o 20:13  

tak naprawdę mozna mieć rowno 24 ogniste puchary np. u urkrasa itd kazdy kto mam ognisty puchar tak naprawdę ma ich szt.2 ;p

Bartatti
 

Wędrowiec
Temat: dwunasty paladyn to ten w k...
Dodany: 12.05.2011 o 18:47  

dwunasty paladyn to ten w klanie ognia koło chramu

Alcatraz
 

Wędrowiec
Temat: Siema mam problem z dwunast...
Dodany: 15.06.2011 o 15:26  

Siema mam problem z dwunastym paladynem otóż że w tym ostatnim jest bug i go da się naprawić tylko przez packa a w tedy wszystkim paladyną da się dać puchary. Jeżeli ma ktoś ten pack to proszę o przesłanie go na mojego e-maila tompopiela@gmail.com

kolos111111111111111111
 

Wędrowiec
Temat: mam pytanie a co jak sie gr...
Dodany: 21.06.2011 o 7:51  

mam pytanie a co jak sie gralo z koczownikami i zabilo sie masila a teraz nie moge go zdobyc da sie to jakos odkrecic a jak nie to chociaz czy jest kod na ognisty puchar prosze o pomoc

Halok
 

Wędrowiec
Temat: Witajcie mam problem otóż g...
Dodany: 10.08.2011 o 15:26  

Witajcie mam problem otóż gram drogą beliara (z orkami) i dostałem zadanie zniszczyć okare. Okare zniszczyłem i lecz nie wiedziałem, że jest tam puchar i jak ją zniszczyłem to nie wiem czy Rakus nie uciekł proszę o pomoc!!

P.S Czy puchary ognia są potrzebne do drogi beliara ?

saz
 

Wędrowiec
Temat: dobrze
Dodany: 20.08.2011 o 22:31  

dobrze

Kiszka
 

Wędrowiec
Temat: Halok zazwyczaj jest tak że...
Dodany: 25.09.2011 o 9:15  

Halok zazwyczaj jest tak że oni biegają w pobliżu w tę i spowrotem powinieneś go znaleść oraz są potrzebne żeby dać je grokowi

mesjasz222
 

Wędrowiec
Temat: Mam problem z moim ostatnim...
Dodany: 25.02.2012 o 1:20  

Mam problem z moim ostatnim pucharem. Otóż zaatakowałem Montere i wyzwoliłem te miasto nie odbierając wcześniej od Bengerda ognistego pucharu. Gdy już miasto było wolne od orków Bengerd gdzieś znikł wraz z pucharem. Gdzie on może być?

bógs
 

Wędrowiec
Temat: jak do cholery podbić vengard
Dodany: 25.02.2012 o 17:11  

jak do cholery podbić vengard

bógs2
 

Wędrowiec
Temat: mam kłopot jak podbić mora ...
Dodany: 25.02.2012 o 17:16  

mam kłopot jak podbić mora sul jaką osobe mam zgładzić żeby całe mora sul uciekło

mesjasz222
 

Wędrowiec
Temat: o ile wiem to nie da się za...
Dodany: 26.02.2012 o 1:30  

o ile wiem to nie da się zabic tylko jednej osoby by uzyskac taki efekt

Kania92
 

Wędrowiec
Temat: Ja mam taki problem, mam 11...
Dodany: 30.12.2012 o 20:27  

Ja mam taki problem, mam 11 pucharów, a 12 był w tym pełzaczu, zabiłem go kiedyś ale nie przeszukałem, jest na to jakiś sposób ?

Malyszki
 

Wędrowiec
Temat: Jak chcecie puchar od Maga ...
Dodany: 25.01.2013 o 11:04  

Jak chcecie puchar od Maga z Okary,a nie możecie znaleźć jego jaskini to idziecie do Masona (buntownika ,który ma obóz obok farmy najemników przy monterze). Przechodzicie przez szczelinę w górach . Gdy wyjdziecie tam jest jaskinia tego maga :)

gaax
 

Wędrowiec
Temat: Pamiętam, że zadanie z pala...
Dodany: 01.07.2013 o 16:52  

Pamiętam, że zadanie z paladynami było zbugowane - ktoś mi może powiedzieć, czy błąd został naprawiony? Odpalam zaraz od nowa grę po paru latach, w wersji 1.75, mam nadzieję że będzie się grało przyjemniej :)

Niebieskooki
 

Wędrowiec
Temat: a ja mam inny blad, gram na...
Dodany: 16.07.2013 o 21:00  

a ja mam inny blad, gram na latce 1.75 QP4 i CP :) Wykonuje sobie uestty, wiekszosc bledow naprawiona, i nagle w mora ssul, od mazila odbieram ostatni puchar, quest mi zalicza, a w ekwipunku mam tylko 11 pucharow... jest sposob by przywolac sobie ten 12-sty puchar? Bo niestety kod na ognisty puchar z podstawki, nie działa ( tzn niby działa, ale nie pojawia sie ani za pomoca spawn przede mna, aniu za pomoca insert w moim inwentarzu, choc pisze ze pojawia sie)

LoL :o
 

Wędrowiec
Temat: Ostatni ognisty puchar posi...
Dodany: 23.07.2013 o 19:47  

Ostatni ognisty puchar posiada Milten w Klasztorze Magów Ognia w Nordmarze . Znajduję się on (Milten) niedaleko portal Innosa ;)

tutakej
 

Wędrowiec
Temat: Np. Jeśli podbiłem trelis i...
Dodany: 04.01.2015 o 23:04  

Np. Jeśli podbiłem trelis i silden i faring to poszłem do groka w geldern i nic mi nie zrobił i wtedy podbiłem wszystkie orkowe miasta i poszłem do varantu i nic mi nie zrobili a mówicie że tylko 2 miasta orkowye można podnić a ja tak niee ma

  
 

Mieszkaniec | Komentarzy: 7
Temat: Orkowe(Myrtana) miasta moż...
Dodany: 07.08.2015 o 18:26  

Orkowe(Myrtana) miasta można podbić 3 a Asasynów(Varant) 2, - jeżeli chcemy dalej robić zadania dla miast...Ten artykuł skomentowano 60 razy.
Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.

« Starsze · 1 · 2 · (3) ·

Pseudonim
E-mail
Treść Dostępne tagi: [cytat][/cytat], [url=http://][/url]
Przepisz poprawnie podane słowa mnustwo orkuw