Wiedźmin


Seks karty

Działy gier » Wiedźmin » Poradniki
Autor: Valygar
Utworzono: 05.10.2008
Aktualizacja: 26.09.2013

Twórcy Wiedźmina uraczyli nas możliwością zdobycia niektórych kobiet spotkanych przez Geralta. Są takie, które zadowolisz szalikiem, ale są też dużo bardziej wymagające. Ten poradnik pomoże ci uzbierać wszystkie karty, jeśli tylko tego zapragniesz.

Prolog

Triss (Karta)
Po odparciu ataku na Kaer Mohren dowiadujemy się od Vesemira, że aby uzdrowić Triss, musimy podać jej specjalną miksturę. Do stworzenia specyfiku potrzeba: Calcium Equum (Zbrojownia), Białej Mewy (Sala Wieczorna), Oka i Pazura Przerazy (Dziedziniec – zwłoki bestii). Po zdobyciu ingrediencji należy wejść w tryb medytacji, stworzyć odpowiedni eliksir i udać się z nim do czarodziejki, która z wdzięczności pozwoli ci zostać w jej pokoju trochę dłużej.

I Rozdział

Abigail (Karta)
Pod koniec pierwszego rozdziału, po zlikwidowaniu Salamander, spotkasz ją w jaskini. Wysłuchaj jej wersji wydarzeń i powiedz, że jest piękna, co poskutkuje zdobyciem karty.

Chłopka (Karta)
Aby zdobyć jej kartę, musisz się trochę nabiegać. Kup kwiaty (zielarz stojący niedaleko karczmy) i poszukaj kobiety ubranej na biało (główna część osady) – da ci tulipany, jeśli ty jej odstąpisz przed chwilą kupione kwiatki. Te zanieś chłopce o blond włosach w zielonym ubraniu (poza osadą) – i to wszystko, karta jest twoja.

Vesna Hood (Karta)
Znajdziesz ją w karczmie, gdzie pracuje. Należy najpierw z nią porozmawiać, ale nie wybierać kwestii "A po pracy...". Następnym razem, kiedy w nocy będziesz przechodził drogą niedaleko zajazdu, napotkasz grupę oprychów napastujących Vesnę. Zabij ich, a kobietę odprowadź do domu. Gdy będzie bezpieczna, umów się z nią na schadzkę: weź ze sobą wino i udaj się wieczorem do młyna. Wiadomo chyba, co dalej?

II Rozdział

Morenn (Karta)
Przebywa w Kręgu Druidów. Nie wstydź się, zejdź od razu na sprawy damsko–męskie. Poprosi cię o przyniesienie dziesięciu skór wilków (takowe można spotkać chociażby za gajem). Po wykonaniu zadania, gdy zapyta cię o korzyści płynące z seksu, odpowiedz jej, że odstresowuje.

Plotkara (Karta)
Znajdziesz ją spacerującą po mieście (niedaleko szpitala). Jej jedyny warunek to rękawiczki, które możesz znaleźć w miejscu pracy Shani.

Półelfka (Karta)
Udaj się do domu naprzeciwko magazynu i przyjmij zadanie od przebywającego tam mężczyzny. Idź do miejsca, które ci wskaże – okaże się, że zastawiono na ciebie zasadzkę. Pokonaj przeciwników i uwolnij półelfkę, po czym udaj się do domu naprzeciwko banku Vivaldiego – lepiej zapisz grę w tym momencie. Porozmawiaj z uratowaną przez ciebie kobietą, a jeśli wybierzesz odpowiednie opcje dialogowe, w pewnym momencie pogawędka zejdzie na miłość – karta tuż, tuż.

Prostytutka (Karta)
Znaleźć ją (a właściwie je) możesz na placu przed domem Baraniny. Aby zdobyć kobietę lekkich obyczajów, musisz tylko zapłacić. Drugą możliwością jest wręczenie jej kwiatów, ale to dopiero po wykonaniu zadania "Pracujące dziewczyny".

Shani (Karta)
Pod koniec rozdziału, po wykonaniu sekcji zwłok, Shani zaprosi cię do siebie na imprezkę. Zgódź się i przyprowadź gościa (Zygfryda, Carmen albo Zoltana – według mnie najlepiej będzie, jeśli weźmiesz ze sobą tego ostatniego. Z rycerzem pokłóci się Jaskier, a z kurtyzaną Shani). Po zabawie zapytaj ją o bitwę i wręcz czerwone róże – gotowe, karta jest twoja (dodatkowo, obejrzysz także krótką scenkę z rudzielcem w roli głównej).

III Rozdział

Adda (Karta)
Na imprezie u Leuvardeena wykonuj jej zachcianki – skończy się to krótką wizytą w sypialni obok (królewna jest drugą kobietą, z udziałem której możesz obejrzeć krótki filmik).

Arystokratka (Karta)
Spotkasz dwie szlachcianki spacerujące po mieście. Jedna z nich chce pazura Kikimory (ludzie, co to za arystokratka?), a druga - jedwabny szalik.

Królowa Nocy (Karta)
Przyjmij zadanie od rycerza spotkanego w karczmie (quest „Niebieskooka”). Udaj się na piętro domu publicznego (musisz dość dużo zapłacić, chyba że na imprezie u Leuvardeena zdobyłeś specjalny sygnet). Tam wysłuchaj Królowej Nocy i zgódź się na spędzenie nocy z jej dziewczynami.

Kurtyzana (Karta)
Znaleźć ją możesz w mieście (najczęściej niedaleko karczmy). Krótka piłka – 500 orenów (300, jeśli posiadasz sygnet).

Mieszczka (Karta)
Znajdziesz ją w mieście. Po prostu wręcz jej diament i masz kolejną kartę.

Niebieskooka (Karta)
Kurtyzana ubrana na niebiesko w domu publicznym. Aby zdobyć jej kartę, musisz zapłacić 500 orenów, albo 300, jeśli posiadasz sygnet (do zdobycia na imprezie u Leuvardeena).

Rozalinda (Karta)
Upij Jaskra w karczmie, a dowiesz się o jego problemie – otóż u pewnej kobiety zostawił swoją lutnię. Jako dobry przyjaciel idź ją odzyskać. Na piętrze właściwego domu znajdziesz byłą kochankę barda – chyba wiesz, co należy zrobić?

Shani (Karta)
Po uratowaniu Alvina z rąk Salamander odeślij go do niej i przynieś dziewczynie Pierścionek z bursztynem. Jeśli przekażesz jej chłopca, nie będziesz mógł zdobyć karty Triss.

Triss (Karta)
Po uratowaniu Alvina z rąk Salamander odeślij go do niej i przynieś czarodziejce Pierścionek z rubinem. Jeśli przekażesz jej chłopca, nie będziesz mógł zdobyć karty Shani.

IV Rozdział

Celina (Karta)
Znajdziesz ją w jednym z domów w Odmętach. Aby ci się oddała, przynieś jej pierścionek.

Chłopka (Karta)
Przebywa w karczmie. Aby zdobyć tę kartę, przynieś jej cukrową lalkę (takową możesz dostać od piekarza za przyniesienie mu Białego Miodu).

Elfka (Karta)
Udaj się do jaskini nad jeziorem. Tam znajdziesz kilku nieludzi, wśród nich Toruviel i wspomnianą bezimienną elfkę – oddaj jedzenie tej drugiej i jest twoja.

Pani Jeziora (Karta)
Porozmawiaj z nią o jej rycerzach. Później zajdź do Pustelnika i poproś go o opowiedzenie historii Świętego Graala. Bogatszy o nową opowieść udaj się z powrotem do Pani Jeziora i powiedz jej, że udajesz się na poszukiwanie artefaktu. Gdy przyznasz się, iż tylko żartowałeś, dostaniesz jej kartę.

V Rozdział

Biała Rayla (Karta)
Jeśli jesteś po stronie Zakonu, to w pewnym momencie dostaniesz jej kartę.

Pielęgniarki (Karta)
Jeśli jesteś neutralny, to w pewnym momencie dostaniesz tę kartę.

Toruviel (Karta)
Jeśli dołączyłeś do Scoia’tael, to w pewnym momencie dostaniesz kartę elfki.
Komentarze

Ten artykuł skomentowano 54 razy.
Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.

(1) · 2 · 3 · Nowsze »

  
 

Obywatel Insimilionu | Komentarzy: 77
Temat: nie wiem czy tak mialo byc,...
Dodany: 05.10.2008 o 22:11  

nie wiem czy tak mialo byc, ale w 3 rozdziale kurtyzana i niebieskooka maja te sama karte (raczej nie jest to niebieskooka :P). Oprocz tego polelfka z 2 rozdzialu nie dziala

Silimaure
 

Wędrowiec
Temat: Mieszczka w 3rozdziale to c...
Dodany: 16.11.2008 o 13:49  

Mieszczka w 3rozdziale to chyba urzedniczka w ratuszu.Bo one daja za diament.A pólelfka daje.A karty Niebieskookoeij i kurtyznany,faktycznie,takie same

dk
 

Wędrowiec
Temat: nie działa
Dodany: 25.12.2008 o 22:34  

a mnie sie karty nie chca otworzyc, ani jdna :(

rafi
 

Wędrowiec
Temat: arystokratki w III rozdziale
Dodany: 28.12.2008 o 22:22  

ko wie gdzie sa te arystokratki w 3 rozdziale?

 

Mieszkaniec | Komentarzy: 4
Temat: ...
Dodany: 02.01.2009 o 12:22  

ehh mialem tylko 18 ;p

sucharevich
 

Wędrowiec
Temat: karty z II rozdziału w rozdziale III
Dodany: 15.01.2009 o 1:35  

sprawdzone, można zdobyć karty z drugiego rozdziału w rozdziale trzecim sposób ten sam. Jestem ciekawe czy można jeszcze dojść jakoś do chłopki z I rozdziału, bo jakoś nie dotarłem do niej z kwiatami, miałema takie przeczucie że warto...eh :)

 

Mieszkaniec | Komentarzy: 2
Temat: arystokratki w III rozdziale
Dodany: 28.01.2009 o 0:54  

ja spotkałem jedną koło domu Triss(tą od pazura kikimory), a drugą koło ratusza (ubrana na biało), ale ogólnie to kręcą się po mieście ;P

Darth Angel
 

Wędrowiec
Temat: Co do chłopki z I rozdziału...
Dodany: 23.02.2009 o 11:43  

Co do chłopki z I rozdziału, to nie trzeba tyle biegać, tulipany można znaleźć przy ciele nieopodal drogi do jaskini na południu

PODJ@R@
 

Wędrowiec
Temat: ja mam wszystkie karty wiecie a najlepsza jest z shani wiecie
Dodany: 27.03.2009 o 17:17  

wiecie a najlepsza jest z shani wiecie powiedzcie jakom karte najbardziej lubicie ob ja z shani w 2 rozdziale w tej misji przyjaciółka z dawnych lat to byla najlepsza ale mnei wkurza tylko ta babcia na dole nie raz sie nie dostaniesz na gure

Belaras
 

Wędrowiec
Temat: Vesna Hood I rozdział
Dodany: 06.04.2009 o 18:21  

w I rozdziale Vesna Hood dochodzi do młyna i znika, a ja nie mogę wejść bo drzwi są zamknięte...
Proszę o pomoc

Belaras
 

Wędrowiec
Temat: Shani i Tris
Dodany: 06.04.2009 o 18:24  

Czy można przespać się z obiema paniami, czy trzeba wybierać??

  
 

Radna | Komentarzy: 152
Temat: @Belaras - Po razie możesz ...
Dodany: 06.04.2009 o 19:52  

@Belaras - Po razie możesz z obiema, ale za drugim razem musisz zdecydować się na jedną ;)

Alf
 

Wędrowiec
Temat: Jest również, o ile się nie...
Dodany: 09.04.2009 o 20:31  

Jest również, o ile się nie mylę, karta urzędniczki, której tutaj nie wymieniono.

Hawk
 

Wędrowiec
Temat: jedwabny szal?
Dodany: 25.04.2009 o 18:58  

Gdzie kupić jedwabny szal? (3 rozdział)

Margho
 

Wędrowiec
Temat: Półelfka z 2 roździału dzia...
Dodany: 13.05.2009 o 21:01  

Półelfka z 2 roździału działa.
Byłam ambitna by zdobyć wszystkie ale niestety zdobyłam tylko 14 kart:( Może następnym razem:D

similar
 

Wędrowiec
Temat: Był błąd
Dodany: 14.05.2009 o 19:57  

Cytat:
Przebywa w Kręgu Druidów. Nie wstydź się, zejdź od razu na sprawy damsko–męskie. Poprosi cię o przyniesienie dziesięciu skór wilków (takowe można spotkać chociażby za gajem).


I tu błąd! Tą kartę można zdobyć tak:
1. Wykonać misję dla Vaski na bagnach i otrzymać zadanie z zagubionym chłopcem
2. Iść do Gaju Druidów i zapytać jakiegokolwiek druida (ale nie starszego) o malca
3. Iść do Morenn i porozmawiać z nią o tym
4. Przynieść jej JEDNĄ skórę wilka i powiedzieć że seks może być korzystny poprzez rozluźnienie

Elenar
 

Wędrowiec
Temat: A ja bym zadnej karty nie w...
Dodany: 24.06.2009 o 1:23  

A ja bym zadnej karty nie wzial, tylko f*cka im pokazal, nie jak Geralt szmatławiec jeden..

kolekcjoner
 

Wędrowiec
Temat: Półelfka z 2 rozdziału dzia...
Dodany: 25.06.2009 o 10:58  

Półelfka z 2 rozdziału działa nie umiesz z nią gadać nicky to masz problem poprawne dialogi: dziecko słońca, alabastry i ostatni nie pamiętam wiem, że napewno nie jest to odpowiedź głupi biały wilku

debil
 

Wędrowiec
Temat: karty
Dodany: 01.07.2009 o 9:24  

podaję link do strony gdzie można zobaczyć wszystkie karty
http://www.witcher.phx.pl/index.php?action=dziennik_sex_cards

zalowiec
 

Wędrowiec
Temat: lol
Dodany: 02.07.2009 o 11:49  

w karczmie w rozdziale II nie ma zadnej cchlopkiTen artykuł skomentowano 54 razy.
Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.

(1) · 2 · 3 · Nowsze »

Pseudonim
E-mail
Treść Dostępne tagi: [cytat][/cytat], [url=http://][/url]
Przepisz poprawnie podane słowa mnustwo orkuw